Joachim Vande Ginste

tot
tot nu
mandagen

Analytics Architect

Joachim behaalde in 2026 zijn Master of Science in Computer Science Engineering aan de Universiteit Gent, waar hij zich specialiseerde in Artificiële Intelligentie en zijn opleiding aanvulde met verschillende vakken rond Data Engineering.

Naast zijn sterke interesse in data en AI is Joachim ook gefascineerd door finance, accounting en economics. Deze interesse motiveerde hem om zich tijdens zijn studies verder in deze domeinen te verdiepen.

Voor zijn masterproef werkte hij met hogedimensionale moleculaire dynamica-data om zinvolle kenmerken en patronen te identificeren die in machine learning-modellen konden worden gebruikt om de thermostabiliteit van nanolichamen te voorspellen, een mooi voorbeeld van zijn analytische nieuwsgierigheid en zijn vermogen om complexe gegevensuitdagingen aan te pakken.

Buiten zijn werk en interesse in technologie houdt Joachim ervan om actief bezig te zijn. Hij doet aan hardlopen, fitness en boulderen.

Joachim zal element61 vervoegen in september 2026.